Event Horizon (1.0.0-rc12) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Forgot password?
kk: Кілт сөзіңізді ұмытып қалдыңыз ба?

en: Content
kk: Контент

en: Reset
kk: Ысыру

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: Menu
kk: Мәзір

en: All
kk: Барлық

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Drupal
kk: Друпал

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Forum
kk: Форум

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
