Event Horizon (1.0.0-rc12) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Forgot password?
mn: Нууц үгээ мартасан уу?

en: Content
mn: Агуулга

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Default
mn: Анхны утга

en: Path
mn: Зам

en: Menu
mn: Цэс

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
