Event Horizon (1.0.0-rc2) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: RSS feed
oc: Flux RSS

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Path
oc: Camin

en: Menu
oc: Menú

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Up
oc: Naut

en: By
oc: Per

en: Close
oc: Tampar

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: MIME type
oc: Tipe MIME

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Plum
oc: Pruna

en: Firehouse
oc: Parc de bombers

en: Ice
oc: Gel

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte
