Event Horizon (1.0.0-rc2) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Forgot password?
sl: Pozabili geslo?

en: Content
sl: Vsebine

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Path
sl: Pot

en: Menu
sl: Meni

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Close
sl: Zapri

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
