Event Horizon (1.0.0-rc3) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Menu
br: Lañser

en: Page
br: Pajenn

en: Search form (narrow)
br: Paperenn enklask(strizh)

en: Search form (wide)
br: Paperenn enklask (ledan)
