Event Horizon (1.0.0-rc4) - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Forgot password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Content
fi: Sisältö

en: RSS feed
fi: RSS-syöte

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Path
fi: Polku

en: Menu
fi: Valikko

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Up
fi: Ylös

en: Forum
fi: Foorumi

en: Close
fi: Sulje

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: MIME type
fi: MIME tyyppi

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Plum
fi: Luumu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Firehouse
fi: Palolaitos

en: Ice
fi: Jää

en: Text Formats
fi: Tekstimuodot

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Loading…
fi: Lataa...

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
