Event Horizon (1.0.0-rc4) - en to ms translation catalogue (27 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Forgot password?
ms: Lupa kata laluan?

en: Content
ms: Kandungan

en: RSS feed
ms: Suapan RSS

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to parent page
ms: Ke laman induk

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Help
ms: Bantuan

en: Path
ms: Laluan

en: Last post
ms: Pos terakhir

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Page
ms: Halaman

en: Footer
ms: Pengaki

en: Custom
ms: Tersuai

en: By
ms: Oleh

en: Close
ms: Tutup

en: Topics
ms: Topik-topik

en: Posts
ms: Pos-pos

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: MIME type
ms: Jenis MIME

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Text Formats
ms: Format Teks
