Event Horizon (1.0.0-rc6) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Highlighted
mg: Vaomarika
