Event Horizon (1.0.0-rc6) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Forgot password?
my: စကားဝှက် မေ့သွားသလား

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
