Event Horizon (1.0.0-rc7) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: RSS feed
bg: RSS-лента

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Path
bg: Път

en: Menu
bg: Меню

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Forum
bg: Форум

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Upload video file
bg: Избери видео файл
