Event Horizon (1.0.0-rc7) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Forgot password?
eo: Ĉu vi forgesis la pasvorton?

en: Content
eo: Enhavo

en: RSS feed
eo: RSS-fluo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Path
eo: Vojo

en: Menu
eo: Menuo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra

en: Forum
eo: Forumo

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: MIME type
eo: MIME-tipo
