Event Horizon (1.0.0-rc7) - en to lt translation catalogue (53 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Forgot password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: Content
lt: Turinys

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Up
lt: Viršun

en: By
lt: Sukūrė

en: Forum
lt: Forumas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Content Above
lt: Turinys viršuje

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Breadcrumbs
lt: Naršymo takai

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Current page
lt: Dabartinis puslapis

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Close message
lt: Uždaryti pranešimą

en: Powered by
lt: Sukurta su

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Loading…
lt: Kraunama…

en: Site branding
lt: Svetainės identitetas

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Search form (narrow)
lt: Paieškos forma (siaura)

en: Search form (wide)
lt: Paieškos forma (plati)

en: Derivatives will be formed from this color.
lt: Iš šios spalvos bus suformuotos išvestinės spalvos.

en: Base Primary Color
lt: Pagrindinė bazinė spalva

en: @fieldName has changed to @fieldValue
lt: @fieldName pakeista į @fieldValue

en: Enter color in hexadecimal format (#abc123).
lt: Įveskite spalvą šešioliktainiu formatu (#abc123).
