Event Horizon (1.0.0-rc7) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Forgot password?
mr: संकेतअक्षर विसरले ?

en: Content
mr: साहित्य

en: RSS feed
mr: RSS फीड

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Path
mr: रस्ता

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Forum
mr: चर्चा

en: Close
mr: बंद

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
