Event Horizon (1.0.0-rc8) - en to bo translation catalogue (35 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: RSS feed
bo: RSS ཡི་བསྡུས་བརྗོད

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: MIME type
bo: MIMEརིགས

en: Slate
bo: རྡོ་ལེབ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Plum
bo: ཤིང་འབྲས་མེན་མདོག

en: Firehouse
bo: མེ་མདངས

en: Ice
bo: ཆབ་རོམ

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག
