Event Horizon (1.0.0-rc8) - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Forgot password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Content
cs: Obsah

en: RSS feed
cs: RSS zdroj

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Path
cs: Cesta

en: Last post
cs: Poslední

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Up
cs: Nahoru

en: By
cs: Od

en: Forum
cs: Fórum

en: Close
cs: Zavřít

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Plum
cs: Plum (Švestka)

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Firehouse
cs: Firehouse (Hasičská zbrojnice)

en: Ice
cs: Ice (Led)

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Loading…
cs: Načítání…

en: Book outline for @book.title
cs: Osnova knihy @book.title

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
