Event Horizon (1.0.0-rc9) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Forgot password?
se: Vajálduhttán beassansáni?

en: Content
se: Sisdoallu

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: Topics
se: Fáttát

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui
