Event Horizon (1.0.0-rc9) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Forgot password?
si: මුරපදය අමතක වූවාද?

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Help
si: සහාය

en: All
si: සියල්ල
