Event Horizon (1.0.0-rc9) - en to sv translation catalogue (67 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Forgot password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Content
sv: Innehåll

en: RSS feed
sv: RSS-flöde

en: Reset
sv: Återställ

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Path
sv: Sökväg

en: Menu
sv: Meny

en: All
sv: Alla

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Footer
sv: Sidfot

en: Custom
sv: Anpassad

en: Up
sv: Upp

en: Desc
sv: Fallande

en: By
sv: Av

en: Close
sv: Stäng

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Topics
sv: Ämnen

en: Posts
sv: Inlägg

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Apply
sv: Applicera

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Upload video file
sv: Ladda upp videofil

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: MIME type
sv: Typ av MIME

en: Content Above
sv: Innehåll Över

en: Pagination
sv: Paginering

en: Slate
sv: Skiffer

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Plum
sv: Plommon

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Firehouse
sv: Brandstation

en: Ice
sv: Is

en: Text Formats
sv: Textformat

en: Asc
sv: Stigande

en: Close message
sv: Stäng meddelande

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Powered by
sv: Drivs av

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Loading…
sv: Laddar...

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Book traversal links for
sv: Genomkorsande boklänkar för

en: First page
sv: Första sidan

en: Drupal Logo
sv: Drupal logotyp

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key

en: Tabs display toggle
sv: Flik för att växla visningsläge

en: Search form (narrow)
sv: Sökformulär (smal)

en: Search form (wide)
sv: Sökformulär (bred)

en: Base Primary Color
sv: Bas primärfärg
