Event Horizon (1.0.0-rc9) - en to ug translation catalogue (30 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Forgot password?
ug: ئىم نى ئۇنۇتتىڭىزمۇ؟

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: ,
ug: ،

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: MIME type
ug: تۈرىMIME

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Plum
ug: ئالۇچا

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى
