Event Platform (1.1.0-beta2) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: On
th: เปิด

en: Search
th: ค้นหา

en: Category
th: หมวดหมู่

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Score
th: คะแนน

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี
