Event Platform (2.0.0-beta3) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Audience
ml: പ്രേക്ഷകർ

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: On
ml: ഓൺ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Feed
ml: ഫീഡ്

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
