Event Platform (2.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Unassign
sl: Izključi

en: Attachment
sl: Priponka

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Authored by
sl: Avtor

en: Filters
sl: Filtri

en: Session
sl: Seja

en: Dates
sl: Datumi

en: - Any -
sl: - Vse -
