Event Platform (2.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Link
bg: Линк

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Unassign
bg: Отмени назначението

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Authored by
bg: Написано от

en: State
bg: Статус

en: Filters
bg: Филтри

en: Duration
bg: Период

en: minutes
bg: минути

en: Add to calendar
bg: Добави към календара

en: Accepted
bg: Приети

en: Apply
bg: Търси
