Event Platform (2.0.0-rc2) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
