Event Platform (2.0.0-rc2) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Confirm
km: អះអាង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Unassign
km: មិន​កំណត់

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Filters
km: តម្រង

en: Session
km: សម័យ

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ
