Event Platform (2.0.0-rc2) - en to nl translation catalogue (75 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Audience
nl: Doelgroep

en: Articles
nl: Artikelen

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Event
nl: Evenement

en: Unassign
nl: Toewijzing verwijderen

en: Attachment
nl: Bijlage

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Start Date
nl: Begindatum

en: End Date
nl: Einddatum

en: Current
nl: Huidige

en: State
nl: Status

en: Desc
nl: Aflopend

en: Jobs
nl: Opdrachten

en: Events
nl: Evenementen

en: Level
nl: Niveau

en: Stats
nl: Statistieken

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Display Name
nl: Naam weergeven

en: Short Description
nl: Korte omschrijving

en: minutes
nl: minuten

en: Add to calendar
nl: Voeg toe aan kalender

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Edit Info
nl: Informatie bewerken

en: Session
nl: Sessie

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: News
nl: Nieuws

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Apply
nl: Toepassen

en: Event Name
nl: Naam van de gebeurtenis

en: When
nl: Wanneer

en: Organization
nl: Organisatie

en: Decline
nl: Afwijzen

en: event
nl: evenement

en: Dates
nl: Datums

en: Generate
nl: Genereer

en: Sessions
nl: Sessies

en: Webform submission
nl: Formulierinzending

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Moderation state
nl: Moderatiestatus

en: Room
nl: Kamer

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
nl: Inhoud beperkt tot @limit tekens, resterend: <strong>@remaining</strong>

en: Training
nl: Opleiding

en: events
nl: evenementen

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
nl: Inhoud van een bepaalde taxonomieterm

en: Configuration was saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
nl: Nieuw concept maken
