Event Platform (2.0.0) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: yes
ht: Wi

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
