Event Platform (2.0.0) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: yes
ka: დიახ

en: Send email
ka: ელ. ფოსტის გაგზავნა

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Clear cache
ka: ქეშის გაწმენდა

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Session
ka: სესია

en: Cron
ka: კრონი

en: Dates
ka: თარიღები
