Event Platform (2.0.0) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: yes
oc: òc

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Description
oc: Descripcion

en: On
oc: Activat

en: Message
oc: Messatge

en: Link
oc: Ligam

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Schedule
oc: Planning

en: Event
oc: Eveniment

en: Unassign
oc: Suprimir l'associacion

en: Off
oc: Desactivat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: End Date
oc: Data de fin

en: Current
oc: Actual

en: Events
oc: Eveniments

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Filters
oc: Filtres

en: Level
oc: Nivèl

en: Clear cache
oc: Neteja la memòria cache

en: Stats
oc: Estatisticas

en: Duration
oc: Durada

en: minutes
oc: minutas

en: Edit Info
oc: Modificar l'Info

en: AND
oc: E (AND)

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: News
oc: Novèlas

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Generate
oc: Generar

en: - Any -
oc: - Tot -
