Event Platform (2.0.4) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Audience
gu: પ્રેક્ષક

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Link
gu: કડી

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: True
gu: સાચું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Location
gu: સ્થાન

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Stats
gu: સામાજિક સ્થિતી

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Accepted
gu: સ્વીકારેલા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: 1
gu: ૧

en: Dates
gu: તારીખો
