Event Platform (2.0.4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Filter
mg: Sivana
