Event Platform (2.0.4) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Confirm
sr: Потврди

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: State
sr: Статус

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: - Any -
sr: - Сваки -

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
