Event Platform (2.0.5) - en to cs translation catalogue (60 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Description
cs: Popis

en: Articles
cs: Články

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: Link
cs: Odkaz

en: Category
cs: Kategorie

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: True
cs: Pravda (True)

en: Default
cs: Výchozí

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Unassign
cs: Odstranit

en: Attachment
cs: Příloha

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Score
cs: Skóre

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Authored by
cs: Autor

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Current
cs: Aktuální

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: Events
cs: Události

en: Filters
cs: Filtry

en: Level
cs: Úroveň

en: Duration
cs: Trvání

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: minutes
cs: minuty

en: Add to calendar
cs: Přidat do kalendáře

en: Session
cs: Relace

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Complete
cs: Dokončit

en: Apply
cs: Použít

en: When
cs: Když

en: Offset
cs: Posun

en: Dates
cs: Data

en: Generate
cs: Generovat

en: Webform submission
cs: Odeslání formuláře

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
cs: Obsah přiřazený k určitému termínu taxonomie.
