Event Platform (2.0.5) - en to ms translation catalogue (38 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Description
ms: Huraian

en: Action
ms: Tindakan

en: Homepage
ms: Laman utama

en: Date
ms: Tarikh

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Message
ms: Mesej

en: Link
ms: Pautan

en: Category
ms: Kategori

en: Name
ms: Nama

en: edit
ms: sunting

en: Save
ms: Simpan

en: True
ms: Benar

en: Default
ms: Lalai

en: Unassign
ms: Nyahtentu

en: Attachment
ms: Lampiran

en: All
ms: Semua

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Score
ms: Skor

en: Filter
ms: Tapis

en: Location
ms: Lokasi

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Current
ms: Semasa

en: Desc
ms: Menurun

en: Filters
ms: Penapis-penapis

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Add to calendar
ms: Tambah kepada kalendar

en: Session
ms: Sesi

en: Apply
ms: Pohon

en: Dates
ms: Tarikh-tarikh

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
