Event Platform (2.0.5) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Confirm
ps: تاييد

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: URL
ps: پته (URL)

en: Attachment
ps: نښل

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - Any -
ps: -هر-

en: - All -
ps: - ټول -
