Event Platform (2.0.5) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Articles
si: ලිපි

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
