Event Platform (2.0.5) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Unassign
sq: Joatribuar

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Filters
sq: Filtrat
