Event Platform (2.0.6) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Link
ast: Enllaz

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Unassign
ast: ensin asignar

en: Attachment
ast: Axuntu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Filters
ast: Filtros

en: Session
ast: Sesión
