Event Platform (2.0.6) - en to et translation catalogue (56 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Confirm
et: Kinnita

en: Articles
et: Artiklid

en: Action
et: Tegevus

en: Homepage
et: Veebileht

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Category
et: Kategooria

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: Schedule
et: Ajasta

en: Event
et: Sündmus

en: Unassign
et: Ühenda lahti

en: Attachment
et: Manus

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Score
et: Tulemus

en: Filter
et: Filtreeri

en: Authored by
et: Autor

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Jobs
et: Tööd

en: Filters
et: Filtrid

en: Level
et: Tase

en: Duration
et: Kestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: minutes
et: minutit

en: Session
et: Sessioon

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: News
et: Uudised

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Flags
et: Lipud

en: Webform submission
et: Veebivormi vastus

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand
