Event Platform (2.0.6) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Homepage
fil: Unang pahina

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina

en: Filter
fil: Salain

en: Filters
fil: Mga salaan
