Event Platform (2.0.6) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Link
mn: Холбоос

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Authored by
mn: Зохиосон
