Event Platform (2.0.6) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Category
ta: வகை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
