Event Records (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Category
hr: Kategorija

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Filter
hr: Pročisti

en: Term
hr: Pojam

en: Desc
hr: Silazno

en: Other
hr: Ostalo

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Workflow
hr: Tijek

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Default options
hr: Zadane opcije

en: Storage
hr: Spremnik

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Inserted
hr: Umetnuto

en: Asc
hr: Uzlazno
