Event Records (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Other
my: အခြား

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Inserted
my: ထည့်သွင်းပြီး

en: - All -
my: - အားလုံး -
