Event Records (1.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Category
mn: Ангилал

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Default options
mn: Үндсэн сонголтууд

en: Inserted
mn: Оруулсан
