Event Records (1.0.0-beta3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Default options
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଚୟନ ଗୁଡିକ
