Event Records (1.0.0-beta5) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Category
bg: Категория

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Filter
bg: Филтър

en: Other
bg: Други

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Default options
bg: Опции по подразбиране

en: Inserted
bg: Вмъкнато
