Event Records (1.0.0-beta6) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Category
sv: Kategori

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Filter
sv: Filtrera

en: Desc
sv: Fallande

en: Other
sv: Övriga

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Entity
sv: Objekt

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: Changed
sv: Ändrad

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Default options
sv: Standardval

en: Storage
sv: Lagring

en: Values
sv: Värden

en: Offset
sv: Kompensera

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Inserted
sv: Infogat

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Asc
sv: Stigande

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket
