Event Records (1.0.0-beta6) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: Default options
dz: སྔོན་སྒྲིག་གི་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Inserted
dz: བཙུགས་ཡོདཔ།
