Event Records (1.0.0-beta6) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: List
fil: Listahan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina

en: Filter
fil: Salain

en: Deleted
fil: Tinanggal

en: Cron
fil: Kuron
